W cieniu XIV – wiecznego Zamku, w najstarszym browarze w Polsce powstaje piwo Zamkowe. Tradycyjne receptury, krystaliczna woda z własnego źródła, najszlachetniejsze odmiany chmielu oraz najwyższej jakości słód łączą się w jego wyjątkowy, pełny i naturalny smak.

projekt i realizacja Netlove.pl

Poznaj Zamek w Namysłowie!

02.06.2017

Marka Zamkowe zaprasza na cykl eventów letnich w swoim regionie: „Poznaj Zamek w Namysłowie z bliska”. W naszej strefie znajdować się będzie makieta zamku w Namysłowie i słynnej studni na dziedzińcu. Główną atrakcją strefy rozrywki dla piwoszy będzie  model zamku, jednak odwiedzający będą mogli liczyć na inne aktywności takie jak strzelanie z łuku, krata za kratę czy bicie monety. Wszystkie konkurencje nagradzane będą pieczęciami, za komplet których będzie można wygrać piwo w promocji 2+1. Zapraszamy do odwiedzania nas podczas następujących eventów:

1. Dni Oleśnicy (03.-04.06.2017 r., Plac Zwycięstwa, Oleśnica)
2. Dni Namysłowa ( 16-18.06.2017 r., Błonia Namysłowskie, Namysłów)
3. Festiwal Teatrów Ulicznych w Jeleniej Górze ( 21-23.07.2017 r., Plac Ratuszowy, Jelenia Góra)
4. Dni Twierdzy Kłodzko
5. Święto Ceramiki w Bolesławcu (16-20.08.2017 r., Bolesławiec)
6. Festiwal Smaków w Opolu (25-27.08.2017 r., Opolski Rynek, Opole)

Marka Zamkowe sponsoruje program Posmakuj Opolskiego

04.11.2015

Od września marka Zamkowe sponsoruje program „Posmakuj Opolskiego” na antenie TVP Opole. Zachęcamy do zapoznania się z tym programem kulinarno-turystycznym prezentującym bardziej lub mniej znane zakątki naszego regionu oraz produkty i dania, z których słynie Opolszczyzna. Szczególnie zapraszamy na odcinek poświęcony miastu i okolicom Namysłowa, w którym to ekipa TVP Opole odwiedzi również Browar Namysłów.

Daty i godziny emisji poszczególnych odcinków i ich powtórek można znaleźć poniżej. Wszystkie odcinki można również zobaczyć pod adresem: http://opole.tvp.pl/21835700/posmakuj-opolskiego.

Numer odcinka

Temat

Data premiery

Data powtórek

 1

 Okolice Kluczborka

 28. września, godz. 20:00

 4. października, godz. 10:00
 5. października, godz. 20:00
 11. października, godz. 10:00

 2

 Okolice Kamienia Śląskiego

 12. października, godz. 20:00

 18. października, godz. 10:00
 19. października, godz. 20:00
 25. października, godz. 10:00

 3

 Mała Panew

 26. października, godz. 20:00

 1. listopada, godz. 10:00
 2. listopada, godz. 20:00
 8. listopada, godz. 10:00

 4

 Gmina Pokój

 9. listopada, godz. 20:00

 15. listopada, godz. 10:00
 16. listopada, godz. 20:00

 22. listopada, godz. 10:00

 5

 Namysłów
 Jak produkuje się piwo w Browarze Namysłów

 23. listopada, godz. 20:00

 29. listopada, godz. 10:00
 30. listopada, godz. 20:00
 6. grudnia, godz. 10:00

 6

 Okolice Głuchołaz

 7. grudnia, godz. 20:00

 13. grudnia, godz. 10:00
 14. grudnia, godz. 20:00
 20. grudnia, godz. 10:00

 7

Odcinek świąteczny o tradycyjnej kuchni wigilijnej

 21. grudnia, godz. 20:00

 27. grudnia, godz. 10:00
 28. grudnia, godz. 20:00
 5. stycznia, godz. 10:00

 

Srebrny medal dla Zamkowe Jasne Pelne

26.10.2015

16 października 2015 piwa Browaru Namysłów zostały nagrodzone w profesjonalnym konkursie Golden Beer Poland 2015 podczas V Międzynarodowego Kongresu Browarników w Ustroniu. W kategorii jasnych lagerów – lekkich srebrny medal zdobyło piwo Zamkowe Jasne Pełne. Nagrody te potwierdzają wysoką jakoś piwa pochodzącego z Browaru Namysłów. Zgodnie z deklaracją organizatora konkursu – Agencji Promocji Biznesu – misją konkursu jest promocja piwa oraz ogólnie przyjętej kultury picia piwa. Celem konkursu jest wskazanie najbardziej wartościowych i stylowych piw, jakie są dostępne na polskim rynku.

 

Kampania reklamowa marki Zamkowe

01.09.2015

1. września rusza kampania reklamowa marki Zamkowe. Swoim zasięgiem kampania obejmuje teren Opolszczyzny oraz Wrocławia. W komunikacji podkreślone jest regionalne pochodzenie marki – stąd, czyli z regionu Namysłowskiego. Dodatkowo kampanię wspierać będą działania w miejscu sprzedaży oraz sponsoring programu krajobrazowo-kulinarnego w TVP Opole.

 

KAMPANIA REKLAMOWA MARKI ZAMKOWE

02.09.2014

 Wraz z początkiem września wystartowała jesienna odsłona kampanii reklamowej marki Zamkowe. Kampania swoim zasięgiem obejmie teren m.in. Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Komunikacja ma za zadanie kreować wizerunek marki Zamkowe, jako piwa dobrego na każdą okazję, równocześnie podkreślając towarzyski charakter marki. W ramach kreacji zaplanowane zostały odsłony na nośnikach typu citylight oraz na billboardach. Kampania potrwa do końca października.

Letnia promocja marki Zamkowe

14.08.2014

18. sierpnia rozpoczyna się promocja konsumencka marki Zamkowe. W promocji biorą udział piwa Zamkowe jasne pełne w butelkach zwrotnych i bezzwrotnych oraz puszkach.

Do zdobycia są atrakcyjne nagrody: słuchawki, kufle i torby termiczne.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 18 sierpnia do 30 września 2014 lub do wyczerpania zapasów nagród. W promocji biorą udział wybrane punkty sprzedaży detalicznej. Regulamin promocji.

Zapraszamy do udziału w promocji!

Regulamin promocji

KAMPANIA REKLAMOWA MARKI ZAMKOWE

01.04.2014

Marka Zamkowe rozpoczęła wiosenny etap kampanii reklamowej. Komunikacja przywołuje pozytywne skojarzenia z piwem, które jest dobre w każdej sytuacji i na każdą okazję. W przekazie, w humorystyczny sposób podkreślono również towarzyski charakter marki.

Reklamę będzie można zobaczyć na billboardach zlokalizowanych m.in. na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Uzupełnieniem kampanii billboardowej jest reklama na citylightach oraz promocja konsumencka.

Letnia akcja promocyjna piwa Zamkowe

28.06.2013

LETNIA AKCJA PROMOCYJNA PIWA ZAMKOWE

Po raz kolejny marka Zamkowe startuje z letnią akcją promocyjną, która swoim zasięgiem obejmie aż 13 miast Dolnego Śląska i Opolszczyzny. W każdy piątek i sobotę na głównych ulicach miast można będzie spotkać dwie riksze obrandowane w oryginalny sposób marką Zamkowe. Piękne Cyganki poruszające się rikszami wróżyć będą przechodniom na przyszłość. Czy w tym roku spotkasz na swojej drodze piwne oczy, czy może w pracy nawarzysz sobie piwa? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć w miejscu akcji. 

 

Harmonogram akcji:

harmonogram

Kampania reklamowa piwa Zamkowe

01.05.2013

ZAMKOWE – marka należąca do portfolio Browaru Namysłów, rozpoczyna wiosenny etap kampanii reklamowej. Komunikacja przywołuje pozytywne skojarzenia z marką, która jest dobra w każdej sytuacji i na każdą okazję. Podkreślono również wysoką jakość i wielowiekową tradycję marki. Reklamę będzie można zobaczyć na billboardach zlokalizowanych m.in. na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Uzupełnieniem kampanii billboardowej jest reklama na citylightach oraz siatkach wielkoformatowych.

Nowa etykieta piwa Zamkowe

22.03.2012

 Od marca dostępna jest na rynku nowa, ulepszona wersja opakowania piwa Zamkowe oraz Zamkowe Mocne. Marka zyskała nowy charakter oraz dynamizm. Podkreślono miejsce pochodzenia oraz wielowiekowe doświadczenie w warzeniu piwa. Warto również zaznaczyć, że mimo zmiany szaty graficznej, samo piwo pozostało niezmiennie dobre, ponieważ jego jakość jest dla nas najwyższym priorytetem.

Kampania reklamowa marki Zamkowe

22.03.2012

W marcu wystartowała wiosenna kampania reklamowa marki ZAMKOWE. Po raz kolejny przekaz oparty został na motywie pisania palcem po schłodzonym kuflu piwa. Komunikacja podkreśla wyjątkowy charakter marki związany z regionem jej pochodzenia. Kreacje będzie można zobaczyć na nośnikach (billboardy, siatki wielkoformatowe, citylight’y) zlokalizowanych na terenie woj. opolskiego i dolnośląskiego. Kampania wsparta została reklamą w prasie branżowej, promocją konsumencką oraz materiałami POS.

 

Jesienna kampania reklamowa marki Zamkowe

01.09.2011

1 września wystartowała jesienna kampania reklamowa marki Zamkowe. Przekaz oparty został konsekwentnie na motywie pisania palcem po schłodzonej szklance z piwem. Hasła reklamowe eksponują zarówno wysoką jakość piwa Zamkowe, którą uzyskuje się między innymi poprzez stosowanie najlepszych składników, jak również emocje, które niesie za sobą rozkoszowanie się tym złotym trunkiem. Kampania potrwa do końca października br.

Kampania reklamowa piwa Zamkowe

18.04.2011

 

15 kwietnia rozpoczęła się wiosenna kampania reklamowa piwa Zamkowe oparta na znanym już wielbicielom złotego trunku motywie pisania palcem po schłodzonym kuflu piwa.
Kreacje reklamowe poprzez zabawę symbolami matematycznymi w nietypowy sposób podkreślają niepowtarzalny smak piwa Zamkowe, uzyskany dzięki wykorzystaniu składników wysokiej jakości. Połączenie tradycyjnej receptury, krystalicznej wody z własnego źródła, najszlachetniejszych odmian słodu i chmielu- wszystko to sprawia, że Zamkowe jest pełne najlepszych pierwiastków.

Sylwester we Wrocławiu z Zamkowym

03.01.2011

 

Sylwester 2010/2011 na wrocławskim rynku obfitował w wiele atrakcji, które jego uczestnicy z pewnością zapamiętają na długo. Marka ZAMKOWE z niewątpliwą przyjemnością mogła uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Browar Namysłów jako jedyny pojawił się w tym miejscu, aby raczyć gości najwyższej jakości złotym trunkiem. Wrocławianie mogli spróbować zarówno piwa schłodzonego, jak i specjalnie przygotowanego na tą okazję grzańca. W ten sposób ZAMKOWE wpisuje się w życie mieszkańców, jako marka regionalna z którą mogą się utożsamiać.

Nowa strona internetowa Browaru Namysłów

10.11.2010

8 listopada wystartowała nowa odsłona internetowego serwisu Browaru Namysłów. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale wzbogacono ją również o liczne nowe funkcjonalności, które ułatwią klientom firmy oraz konsumentom dotarcie do zasobów wiedzy o firmie oraz dostęp do aktualnej oferty. Zaprezentowana nowa wersja serwisu charakteryzuje się nowoczesnym układem graficznym oraz wysoką funkcjonalnością. Użytkownicy odwiedzający naszą stroną bez trudu odnajdą na niej potrzebne informacje. Aby ułatwić korzystanie z serwisu strona podzielona została na podstawowe sekcje:
• O Nas – zawierającą informacje o Browarze Namysłów, naszej polityce jakości, osiągnięciach.
• Marki – przedstawiającą portfolio Browaru, przeznaczoną zarówno dla konsumenta jak i dla klienta bezpośredniego
• Aktualności – to sekcja, z której możemy dowiedzieć się o wyjątkowych wydarzeniach
• Kariera – sekcja dzięki której każdy może w łatwy sposób zapoznać się z ofertami pracy i przesłać do nas swoją aplikację.
• Kontakt – czyli wszystkie działy firmy w pigułce, sekcja zawiera również specjalny formularz kontaktowy ułatwiający dotarcie zapytania do właściwej osoby.
Nowo wprowadzone funkcjonalności to m.in.:
- usprawniony system nawigacji na stronie głównej;
- rozbudowana sekcja "Marki", sprawny sposób dotarcia do informacji o produktach;
- nowa, dynamiczna forma prezentacji produktów;
- rotacyjny banner na stronie głównej;
- ułatwiony system kontaktu z firmą – liczne formularze kontaktowe;
- mapa serwisu w dolnej części strony głównej.
Naszym celem jest, aby strona Browaru Namysłów cechowała się najwyższą jakością, zarówno pod względem graficznym, jak i komfortu użytkowania.

Zapraszamy na www.namyslow.com.pl.

Jesienna kampania reklamowa piwa Zamkowe

07.10.2010

 

1 października rozpoczęła się jesienna kampania reklamowa piwa Zamkowe oparta na motywie pisania po schłodzonym kuflu piwa.  Reklamę Zamkowego zobaczyć można na billboardach zlokalizowanych m.in. na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Uzupełnieniem kampanii billboardowej jest reklama na citylightach oraz reklama prasowa.
Kreacje wykorzystywane w trakcie kampanii noszą tytuły „Chmiel do potęgi” oraz „Nieskończona głębia słodu”. Poprzez zabawę symbolami matematycznymi napisanymi na schłodzonym kuflu piwa ukazują one w nietypowy i dowcipny sposób walory smakowe piwa Zamkowe.

 

Cykl wystaw „Dzieje Zamku i Browaru”

30.09.2010

 

We wrześniu zakończył się cykl wystaw plenerowych organizowanych przez Browar Namysłów których tematyką były losy Browaru i średniowiecznego Zamku w Namysłowie.
Oprócz tego wystawa dostarczała miłośnikom piwnych historii wiele informacji na temat produkcji złotego trunku.
Wystawa odwiedziła 14 miejscowości Dolnego Śląska i Opolszczyzny ciesząc się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.
W trakcie wystawy eksponowanych było 12 tradycyjnych drewnianych beczek
z zamontowanymi dwustronnymi tablicami. Na awersach umieszczono zdjęcia zamku oraz Browaru wraz z krótkim opisem historycznym. Rewersy zostały natomiast zawierały informacje dotyczące historii produkcji piwa. Wystawa swoją oryginalnością wzbudzała zainteresowanie wśród przechodniów. Dodatkowo do oglądania wystawy zachęcały hostessy poruszające się na segwayach.

Wystawa plenerowa marki Zamkowe

14.07.2010

"DZIEJE ZAMKU I BROWARU NAMYSŁÓW"

W sezonie letnim Browar Namysłów organizuje cykl wystaw plenerowych, których tematyką są losy Browaru i średniowiecznego Zamku w Namysłowie.
Oprócz tego, wystawa dostarczy miłośnikom piwnych historii wiele informacji na temat produkcji złotego trunku. Obejrzeć ją będą mieli okazję wszyscy zainteresowani, albowiem zlokalizowana będzie w bardzo atrakcyjnych miejscach w każdym mieście.
Wystawa obejmuje swoim zasięgiem Opolszczyznę i Dolny Śląsk. Już teraz zapraszamy do jej obejrzenia!
 
30.04 – 09.05  Wrocław – teren przy C.H. Magnolia Park
10.05 – 16.05  Oława - Rynek
17.05 – 23.05  Brzeg - wystawa odwołana z powodu zagrożenia powodziowego 
24.05 – 06.06  Opole – teren przy C.H. Solaris
07.06 – 13.06  Nysa – ul. Krzywoustego - deptak
14.06 – 20.06  Dzierżoniów – teren przed kinem „Zbyszek”
25.07 -  27.07 Szczawno Zdrój- deptak
28.06 – 04.07  Wałbrzych - Rynek
05.07 – 11.07  Kłodzko - Rynek
12.07 - 18.07 Jelenia Góra- Plac Piastowski
19.07 - 25.07 Oleśnica- Rynek
26.07 - 01.08 Strzelce Opolskie - Plac Żeromskiego
02.08 - 08.08 Kędzierzyn-Koźle - teren przy DK Chemik
13.08 - 15.08 Brzeg - Rynek
23.08 - 05.09 Namysłów - Rynek

ZAMKOWE na okładce!

07.05.2010

 

Informacja o nowym opakowaniu piwa Zamkowe znalazła się na okładce prestiżowego miesięcznika „Rynki Alkoholowe”!
 
Również w środku numeru znalazła się szersza informacja o naszych markach Zamkowe
i Zamkowe Export.
 
Flagowa marka Browaru Namysłów – Zamkowe, poszerza w sezonie 2010 swoją ofertę o nowy produkt – Zamkowe Export. Zamkowe Export to harmonijna kompozycja starannie dobranych składników. Wyjątkowy smak tego piwa podkreśla nowa, elegancka, pasująca do charakteru piwa grafika opakowania. Również marki Zamkowe stawia na nowoczesną stylistykę opakowań, które swoją atrakcyjnością przyciągną niejednego piwosza.
 
Obydwa warianty dostępne są już w butelce bezzwrotnej 0,5l.

Złoty medal dla Zamkowego Mocnego!

03.11.2009

 

Już trzeci rok z rzędu piwa Browaru Namysłów pozostawiają w tyle swoich konkurentów na jedynym w Polsce konkursie, w którym piwa oceniane są właśnie przez konkurencję.
 
Podczas Otwartego Konkursu Piw zorganizowanego w ramach XVII Jesiennych Spotkań Browarników (20-21 października 2009 we Wrocławiu) nasze piwo Zamkowe Mocne uhonorowane zostało najwyższym medalem.
 
Piwo Zamkowe Mocne otrzymało złoty medal w kategorii asortymentowej „piwa jasne 13-14,5oBLG”.
 
Kontynuując swoją niemal 700-letnią historię, Browar Namysłów wykorzystuje bogate doświadczenie w warzeniu, potwierdzając to wysoką jakością i wyśmienitym smakiem swojego piwa.
 
Dziękujemy za uznanie przedstawicielom browarów z całej Polski oraz przeszkolonym sensorycznie reprezentantom portalu browar.biz, którzy aktywnie włączyli się do oceny piw.
 
Więcej informacji na stronie organizatora: www.agro.e-bmp.pl

Kampania reklamowa piwa Zamkowe

01.06.2009

1 czerwca 2009 r. rozpoczęła się kampania reklamowa piwa Zamkowe pod hasłem „Zamkowe - cenione od wieków”. Wizerunek Zamkowego można było zobaczyć zarówno na billboardach, siatkach wielkoformatowych, jak i na autobusach. Wszystkie projekty oparte zostały na kuszących ujęciach butelki, podkreślających doskonałą jakość naszego piwa.


W drugiej – jesiennej odsłonie kampanii, pragniemy podkreślać nasze bogate doświadczenie w warzeniu, które połączone z nowoczesną technologią owocuje wyśmienitym smakiem piwa Zamkowe.


Kampania swoim zasięgiem obejmuje tereny Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Polityka cookies

01.01.2009

  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.